Anatomické bavlnené rúška

rúško s gumičkou okolo hlavy #ruskoemily

Rúško - video nášho rúška

Rúško s firemnou potlačou s logom

Anatomické rúška

Vyrábame anatomické bavlnené rúška podľa nášho vlastného strihu s predĺženým dielom na lícnej časti tváre. Týmto originálnym strihom prilne rúško každému na tvár. Zakúpením rúška podporíte dobrú vec – z predaných rúšok financujeme rúška zdarma na miesta, kde to najviac treba. Rúška sú vyrobené z 2-vrstvovej 100%-tnej bavlny s vreckom na vloženie ďalších vrstiev pre ešte vyššiu ochranu. Výhoda našich rúšok je aj v tom, že gumička ide primárne okolo hlavy čím rúško neťahá uši. Veľkosť gumičky si treba prispôsobiť podľa veľkosti svojej hlavy ako vidieť vo videu. Vzor rúška si môžete vybrať v spodnej časti stránky (Galéria dostupných rúšok). Rúško je možné uchytiť aj okolo uší skrátením gumičky. O rozdieloch medzi rúškami a respirátormi sa dozviete v našom článku: Ochranné rúško, alebo respirátor?. Viac o našich novinkách sa dozviete na našom Facebooku.

 

Starostlivosť o rúško – Ako prať rúško?

Rúška odporúčame prať na 60 stupňov (bez gumičiek) a po vysušení ich dôkladne prežehliť. V prípade, ak sa vám nechce dávať gumičky dolu, odporúčame prať na 40 stupňov a dôkladne prežehliť z oboch strán. Pre zvýšenú hygienu odporúčame aspoň 2 rúška na osobou – je to aj v závislosti od toho, ako často a ako dlho máte rúško na tvári.

 

Objednávky rúšok

Rúška je možné si objednať od 1ks až po zákazkovú výrobu aj s logom firmy. Objednávky prijímame telefonicky na 0903 759 095, e-mailom na emily@krajcirstvo-nitra.sk , alebo vyplnením objednávkového formuláru v spodnej časti stránky. Pre objednávku poprosíme Meno (alebo názov firmy), vzor rúška (na foto označené písmenkami) a počet kusov z daného vzoru. Firemná potlač loga je možná od 100ks rúšok, ktorú je nutné vopred konzultovať.

 

Cena za rúška a poštovné

Minimálna objednávka 3ks rúšok – máme ich skladom.
Cena za kus rúška: 5€/ ks
Cena za rúško nad 100ks: individuálne
Potlač rúšok firemným logom: od 30ks (cena individuálne na základe počtu farieb a množstva rušok)

Cena dobierky na Slovensku (pošta 1. trieda, alebo zásielkovňa.sk): 4€
Vlastný dizajn látky z ktorej sa bude šiť rúško: grafiku na látku treba pripraviť podľa nášho zadania – trvanie do 5 dní (minimum 100 rúšok)
Zásielky do zahraničia: individuálne (Rakúsko a Nemecko od 5€, ČR od 4€, …)
Dobierky posielame vždy na druhý deň – je nutné napísať meno, adresu a telefónne číslo – píšeme to na podací hárok.

Galéria dostupných rúšok

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR NA BAVLNENÉ RÚŠKA


    Call Now ButtonObjednávky 9:00 - 18:00